• -4,50 €

ŽYDRAS LININIS RANKŠLUOSTIS

9,00 €
4,50 € Sutaupykite 4,50 €
Be mokesčių

Dydis 45 x 65 cm
Medžiagos 100 proc. linas
Spalva žydra
Būklė vintažinė, nenaudota tekstilė

Priežiūra:
Skalbti mašina daugiausiai 30ºC (pirmus kartus gali dažyti). Naudoti trumpą gręžimą.
Negalima: naudoti baliklio, sauso valymo ir džiovinimo.

Kiekis

Naudojimo paskirtis: tai rankų darbo, iš vintažinio audinio atraižų (Plungės lino gamykla) sukurtas, 100 proc. lininis rakšluostėlis. Naudokite virtuvėje ar vonios kambaryje, kaip veido rankšluostėlį.

PRIEŽIŪRA:
Skalbti mašina daugiausiai 30ºC. Naudoti trumpą gręžimą.
Negalima: naudoti baliklio, sauso valymo ir džiovinimo.

GREEN FLEA TEKSTILĖ - tai iš naudotos ar naujos, bet vintažinės, senais laikais sukurtos ir taip nepanaudotos, tekstilės sukurti namų apyvokos gaminiai. 

Tai yra pirmieji lininiai rankšluostėliai, kuriuos pasiuvome iš vintažinių lino atraižų. Dalis surastų atraižų buvo sukurtos Plungės lino gamykloje. Kitus audinius įsigijome sendaikčių turguose, dažnai iš senyvo amžiaus žmonių, išparduodančių naujus, bet taip ir nepanaudotus audinius.

Kodėl nusprendėme Jums pasiūlyti naudotą ar pamirštą senų laikų tekstilę?

Tekstilės pramonė yra viena iš labiausiai teršiančių aplinką pramonės šakų. Nuolat augančios išmetamos tekstilės krūvos taip ir lieka neperdirbtos, o naujai kuriamai tekstilei sunaudojami labai dideli elektros energijos ir vandens resursai.

Tekstilės pramonė neapsiriboja vien ekologinėmis problemomis. Joje gausu ir kitų problemų, kaip - nesaugi darbo aplinka, darbuotojų išnaudojimas, nešvarus verslas ir pan.

Kaip gimė idėja?

Vaikščiodamos po sendaikčių turgus, dėvėtų drabužių parduotuves, pastebėjome kiek daug gražios, kokybiškos ir dažnai rankų darbo tekstilės galime rasti. Dėl to, kilo idėja prikelti ją antram gyvenimui - persiūti į rankšluostėlius, pasiūti vaikiškoms lovytėms patalynės komplektus ar surinkti servetėlių komplektus jūsų šventiniams stalams.

Charakteristikos

Medžiaga
Linas

Naujos paskyros registravimas

Jau turite susikūrę paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurkite slaptažodį