GELTONA APVALI STALTIESĖ SU GĖLĖMIS

8,00 €
Be mokesčių

Dydis skersmuo iki paraukymų - 125cm
Medžiagos medvilnė
Spalva balta, geltona
Būklė su gelsva dėme, kuri susilieja ir beveik nesimato
Pastaba su paraukymais

Priežiūra:

Skalbti mašina daugiausiai 40ºC. Naudoti trumpą gręžimą.
Negalima: naudoti baliklio

Kiekis
Paskutinė prekė

Daikto istorija: apvali baltos spalvos staltiesė su geltonos spalvos gėlių raštais. Staltiesės šonai banguoti (kaip sijonėlis).

GREEN FLEA TEKSTILĖ - tai iš naudotos ar naujos, bet vintažinės, senais laikais sukurtos ir taip nepanaudotos, tekstilės sukurti namų apyvokos gaminiai. 

Kodėl nusprendėme Jums pasiūlyti naudotą ar pamirštą senų laikų tekstilę?

Tekstilės pramonė yra viena iš labiausiai teršiančių aplinką pramonės šakų. Nuolat augančios išmetamos tekstilės krūvos taip ir lieka neperdirbtos, o naujai kuriamai tekstilei sunaudojami labai dideli elektros energijos ir vandens resursai.

Tekstilės pramonė neapsiriboja vien ekologinėmis problemomis. Joje gausu ir kitų problemų, kaip - nesaugi darbo aplinka, darbuotojų išnaudojimas, nešvarus verslas ir pan.

Kaip gimė idėja?

Vaikščiodamos po sendaikčių turgus, dėvėtų drabužių parduotuves, pastebėjome kiek daug gražios, kokybiškos ir dažnai rankų darbo tekstilės galime rasti. Dėl to, kilo idėja prikelti ją antram gyvenimui - persiūti į rankšluostėlius, pasiūti vaikiškoms lovytėms patalynės komplektus ar surinkti servetėlių komplektus jūsų šventiniams stalams.

Naujos paskyros registravimas

Jau turite susikūrę paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurkite slaptažodį