• −25%

VINTAŽINIAI RANKŠLUOSTUKAI GELTONA-RAUDONA

7,00 €
5,25 € Sutaupykite 25%
Be mokesčių

Dydis 75x55cm
Medžiagos medvilnė
Spalva raudona, kreminė, geltona
Būklė nenaudoti, bet turi kelias senatvės dėmeles
Pastaba sukabliuku, išskalbti
Kiekis 2

Kiekis
Paskutinė prekė

Daikto istorija: vintažiniai rankšluostėliai dekoruoti raudonomis ir geltonomis juostomis. 

PRIEŽIŪRA:
Skalbti mašina daugiausiai 30ºC. Naudoti trumpą gręžimą.
Negalima: naudoti baliklio, sauso valymo ir džiovinimo.

GREEN FLEA TEKSTILĖ - tai iš naudotos ar naujos, bet vintažinės, senais laikais sukurtos ir taip nepanaudotos, tekstilės sukurti namų apyvokos gaminiai. 

Tai yra pirmieji lininiai rankšluostėliai, kuriuos pasiuvome iš vintažinių lino atraižų. Dalis surastų atraižų buvo sukurtos Plungės lino gamykloje. Kitus audinius įsigijome sendaikčių turguose, dažnai iš senyvo amžiaus žmonių, išparduodančių naujus, bet taip ir nepanaudotus audinius.

Kodėl nusprendėme Jums pasiūlyti naudotą ar pamirštą senų laikų tekstilę?
Tekstilės pramonė yra viena iš labiausiai teršiančių aplinką pramonės šakų. Nuolat augančios išmetamos tekstilės krūvos taip ir lieka neperdirbtos, o naujai kuriamai tekstilei sunaudojami labai dideli elektros energijos ir vandens resursai.

Tekstilės pramonė neapsiriboja vien ekologinėmis problemomis. Joje gausu ir kitų problemų, kaip - nesaugi darbo aplinka, darbuotojų išnaudojimas, nešvarus verslas ir pan.

Kaip gimė idėja?
Vaikščiodamos po sendaikčių turgus, dėvėtų drabužių parduotuves, pastebėjome kiek daug gražios, kokybiškos ir dažnai rankų darbo tekstilės galime rasti. Dėl to, kilo idėja prikelti ją antram gyvenimui - persiūti į rankšluostėlius, pasiūti vaikiškoms lovytėms patalynės komplektus ar surinkti servetėlių komplektus jūsų šventiniams stalams.

Charakteristikos

Medžiaga
Medvilnė

Naujos paskyros registravimas

Jau turite susikūrę paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurkite slaptažodį