• Nauja
  • Išparduota

PINO TOVAGLIA PADĖKLAS - TEOREMA A RIGHE SUKURTAS ALESSI

36,00 €
Be mokesčių

Dizaineris Pino Tovaglia
Gamintojas Alessi
Kilmės šalis Italija
Metai 1972
Dydis ø - 37,5, H - 2cm
Medžiagos nerūdijantis plienas
Spalva sidabro
Būklė be defektų
Pastaba su originaliu lipduku

Kiekis
Išparduota

Daikto istorija: antroji septintojo dešimtmečio pusė Italijoje sutapo su grafinio ir pramoninio dizaino identiteto ir jų vaidmens visuomenėje iš naujo apibrėžimo laikotarpiu.

Šio laikotarpio pramoninį dizainą Franco Grignani įvardijo kaip naują eksperimentavimo ir tyrimų ribą.

Šiame diskurse 1973m. Milane gimė „Exhibition Design group“ (ED). Šioje tyrimų, dizaino ir sklaidos grupėje, kurią iki 1968 m. įkūrė ir koordinavo Silvio Coppola, dalyvavo pagrindiniai to meto grafikos dizaineriai, tokie kaip Giulio Confalonieri, Franco Grignani, Bruno Munari, Pino Tovaglia.

Aštuntojo dešimtmečio pradžioje Alessi, iki tol tradicinėms ir klasikinėms dovanoms atsidavusi įmonė, ED grupei patikėjo „Programa 7“  kolekcijos dizainą.

Projekto tikslas buvo pateikti įperkamus eksperimentinio dizaino gaminius platesnei auditorijai. Šie projektai leido grupei pabrėžti dizainerio socialinę atsakomybę ir jo vaidmenį šviečiant visuomenę, dar kartą pakeliant kultūrinį paklausos lygį.

1974 m. pabaigoje „Programa 7“ buvo išleista į rinką, visų pirma su „trimis 18/10 nerūdijančio plieno variacijomis. Viena iš jų - Teorema a Righe.

Naujos paskyros registravimas

Jau turite susikūrę paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurkite slaptažodį