• Nauja

SILVIO CAPPOLA PADĖKLAS - TIFFANY SUKURTAS ALESSI

50,00 €
Be mokesčių

Dizaineris Silvio Coppola
Gamintojas Alessi
Kilmės šalis Italija
Metai c. 1970
Dydis 26x45cm, H - 2,5cm
Medžiagos nerūdijantis plienas
Spalva sidabro
Būklė be defektų
Pastaba su rankenomis padėklo galuose

Kiekis
Paskutinė prekė

Daikto istorija: vintažinis modernistinio dizaino Alessi nerūdijančio plieno padėklas, sukurtas architekto, dizainerio - Silvio Coppola, c. 1970.

Antroji septintojo dešimtmečio pusė Italijoje sutapo su grafinio ir pramoninio dizaino identiteto ir jų vaidmens visuomenėje iš naujo apibrėžimo laikotarpiu.

Šio laikotarpio pramoninį dizainą Franco Grignani įvardijo kaip naują eksperimentavimo ir tyrimų ribą.

Šiame diskurse 1973m. Milane gimė „Exhibition Design group“ (ED). Šioje tyrimų, dizaino ir sklaidos grupėje, kurią iki 1968 m. įkūrė ir koordinavo Silvio Coppola, dalyvavo pagrindiniai to meto grafikos dizaineriai, tokie kaip Giulio Confalonieri, Franco Grignani, Bruno Munari, Pino Tovaglia.

Aštuntojo dešimtmečio pradžioje Alessi, iki tol tradicinėms ir klasikinėms dovanoms atsidavusi įmonė, ED grupei patikėjo „Programa 7“  kolekcijos dizainą.

Projekto tikslas buvo pateikti įperkamus eksperimentinio dizaino gaminius platesnei auditorijai. Šie projektai leido grupei pabrėžti dizainerio socialinę atsakomybę ir jo vaidmenį šviečiant visuomenę, dar kartą pakeliant kultūrinį paklausos lygį.

1974 m. pabaigoje „Programa 7“ buvo išleista į rinką, visų pirma su „trimis 18/10 nerūdijančio plieno variacijomis. Viena iš jų - Tiffany.

Charakteristikos

Medžiaga
Metalas

Naujos paskyros registravimas

Jau turite susikūrę paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurkite slaptažodį