PORCELIANINIS GINGER JAR SU AUKSO JUOSTELE

12,00 €
Be mokesčių

Gamintojas Apulum
Kilmės šalis Rumunija
Metai c. 1970
Dydis ø - 12cm, H - 22cm
Medžiagos porcelianas
Spalva balta, aukso
Būklė minimalus nuskilimas apačioje, kuris buvo užtaisytas aukso spalvos dažais
Pastaba su žymėjimu

Kiekis
Paskutinė prekė

Daikto istorija: porcelianinis ginger jar indas, baltos spalvos su aukso juostelių dekoru. Indas sukurtas Rumunijoje, Apulum porceliano gamykloje.

Porceliano gamykla Alba Iulia buvo įkurta 1970 metais. 1987 metais, likus dvejiems metams iki komunizmo žlugimo, gamykla pradėjo modernizavimo procesą, kurio tikslas buvo pagreitinti porceliano dirbinių gamybos trukmę. Dėl šios modernizacijos, porceliano gaminių degimo laikas buvo sutrumpintas nuo 35 valandų iki 15 valandų.

Po komunizmo žlugimo gamykla buvo privatizuota. 1993 metais, įvykdžius privatizavimą, 50,69% akcininku tapo Rumunijos įmonė Assalpo. 2008 metais bendrovę įsigijo italų grupė Rody Time.

Šiandien pagrindinis Apulum porceliano gamyklos klientas yra IKEA. Apulum yra didžiausia porceliano gamintoja Rumunijoje ir viena didžiausių Europoje. 2012 metais ji pagamino 14 000 tonų porceliano, o 2017 metais įmonėje dirbo 1492 darbuotojai. 2019 metais 90 procentų produkcijos buvo eksportuota. Produktų asortimentas apima buitinį ir viešbučių porcelianą, taip pat dekoratyvinius daiktus ir niekučius.

Charakteristikos

Medžiaga
Porcelianas

Naujos paskyros registravimas

Jau turite susikūrę paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurkite slaptažodį