Vintažo ir sendaikčių kolekcijos

Golden Flea kruopščiai kuruojamos vintažo ir sendaikčių kolekcijos yra skirtos šiuolaikiniam kolekcionieriui, vertinančiam autentišką dizainą, rankų darbą ir nesenstančias, tvarias medžiagas. Žmogui, kuris jaučia nostalgiją seniesiams laikams ir savo namuose nori turėti dalelę istorijos.

Ilgaamžiškos, nesivaikančios tendencijų ar madų, šiuolaikiniuose namuose derančios auksinės blusos, tikime, įkvėps kurti savitus, autentiškus ir stilingus namus.

Tvarumas

Vienas iš mūsų pagrindinių tikslų - padėti kurti gamtą tausojančius namus. Vedami šio tikslo, sukūrėme Green Flea produktų kategoriją - tai gamtai draugiškų, tvarių ir dažnai iš antrinių rankų pagamintų namų apyvokos produktų linija. 

Šioje kategorijoje rasite ir mūsų rankomis sukurtus, naujus produktus - rudo stiklo dozatorius, plovimo šepetelius ir lininius rankšluostėlius. Šiuos produktus sukūrėme siekdamos padėti sumažinti plastiko taras namuose ir pakeisti gamtai kenksmingas, buityje naudojamas namų apyvokos priemones, į tvaresnes ir aplinkai draugiškesnes priemones.

Naujos paskyros registravimas

Jau turite susikūrę paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurkite slaptažodį