Golden Flea

Gimė iš noro kurti stilingus, unikalius ir gamtą tausojančius namus, kuriuose gyventų ilgaamžiai daiktai.

Mūsų tikslas - surasti laiko patikrintus, kokybiškus, išskirtinio dizaino sendaikčius, kurie jūsų namuose gyvens ne tik kaip interjero detalė, bet bus naudojami ir buityje.

Mūsų kruopščiai atrinkti vintažiniai daiktai skirti šiuolaikiškam žmogui, kuris vertina autentišką dizainą, rankų darbą ir nesenstančias, tvarias medžiagas. Žmogui, kuris jaučia nostalgiją seniesiams laikams ir savo namuose nori turėti dalelę istorijos.

Green Flea

Vienas iš mūsų pagrindinių tikslų - padėti kurti gamtą tausojančius namus. Vedamos šio tikslo, sukūrėme Green Flea produktų kategoriją - tai gamtai draugiškų, tvarių ir dažnai iš antrinių rankų pagamintų namų apyvokos produktų linija. 

Šioje kategorijoje rasite ir mūsų rankomis sukurtus, naujus produktus - rudo stiklo dozatorius, plovimo šepetelius ir lininius rankšluostėlius. Šiuos produktus sukūrėme siekdamos padėti sumažinti plastiko taras namuose ir pakeisti gamtai kenksmingas, buityje naudojamas namų apyvokos priemones, į tvaresnes ir aplinkai draugiškesnes priemones.

Baby Flea

Tai naujiems nuotykiams prikelti ir atnaujintji vaikų žaislai bei baldai.

Vaikai greitai auga, o su jais auga ir keičiasi jų žaislai: nuo medinių kaladėlių, traukinukų, iki lėlių vežimėlių ar virtuvėlių. Ieškodamos vintažinių žaislų ar baldų, visada galvojame apie tvarumą ir gamtos saugojimą, todėl nebijome rinktis ir tokių žaislų ar baldų, kuriems reikalinga restauracija.

Mums didelis malonumas parinkti naujas spalvas, savomis rankomis atnaujinti vintažinius radinius: vaikiškiems karučiams pakeisti virveles, medinėms kaladėlėms pasiūti naujus lininius maišelius, medinėms virtuvėlėms ar lėlių vežimams atnaujinti ir perdažyti spalvas.

Mums džiugu jums pasiūlyti išskirtinius, vintažinius žaislus, nes jie tikrai turi savo magijos. Tikime, jog jie suteiks džiaugsmo jūsų vaikams ir papuoš ne tik vaikų kambarius, bet ir žaidimų erdves ar namelius

Naujos paskyros registravimas

Jau turite susikūrę paskyrą?
Prisijunkite Arba Atkurkite slaptažodį